1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Iphone 6 (64gb)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Antonij Krstevski, 10 Јануари 2019.

 1. Antonij Krstevski

  Antonij Krstevski
  Gaining Experience

  188
  80
  28 ноември 2014
  Машко
  Продавам Iphone 6 (64gb) со видливи траги на користење но се на телефонот е функционално.
  За луѓе од форумот, топ цена... 8.500ден.
  IMG_8916.JPG


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 2. Antonij Krstevski

  Antonij Krstevski
  Gaining Experience

  188
  80
  28 ноември 2014
  Машко
 3. Antonij Krstevski

  Antonij Krstevski
  Gaining Experience

  188
  80
  28 ноември 2014
  Машко
Слични теми
 1. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  842
 2. Tehnologiva
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,913
 3. Замисли

  Проценка Iphone 6s 64gb

  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,103
 4. Ficho

  Проценка Iphone SE 64gb

  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,216
 5. filipkir
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  287
Вчитување...

Сподели

Вчитување...