1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Iphone 5s

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од loc geek, 22 Мај 2019.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  154
  51
  21 Јуни 2015
  Машко
  Prodavam iphone 5s 16gb forumska cena 4000 den prakjam po kargo nov ekran touch id ne raboti nema icloud otklucen na site mrezi

  Imgur
  Imgur
  Imgur
   
  Изменето од модератор: 22 Мај 2019
 2. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  154
  51
  21 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,261
 2. bxxxn
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,140
 3. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  695
 4. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  312
 5. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,937
Вчитување...

Сподели

Вчитување...