1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка iPhone 5S (16GB)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 20 ноември 2019.

 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  595
  293
  4 oктомври 2011
  Понуди и проценки слободно пишете.

  [​IMG] [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,524
  9,206
  24 Јуни 2009
  Машко
  Дај малку подетален опис.
  Интересира ме дали е менет дисплејот и дали му е менета батеријата?
  Lock или neverlock .....
   
 3. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  595
  293
  4 oктомври 2011
  Menet displ
  Meneta baterija
  Neverlocked
   
  На damil и krema им се допаѓа ова.
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
 5. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  595
  293
  4 oктомври 2011
  Ajde po procenka od Torte za 3.000 odi na prodazba
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  595
  293
  4 oктомври 2011
 7. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  595
  293
  4 oктомври 2011
Слични теми
 1. xaser
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  520
 2. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,975
 3. dule_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  392
 4. Bagata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  220
 5. vladimir171
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  584
Вчитување...

Сподели

Вчитување...