Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 15 Pro Max 256gb Blue Titanium

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
177
276
Скопје
imortel додаде нов оглас:

iPhone 15 Pro Max 256gb Blue Titanium - 78.000 ден.

Се продава iPhone 15 Pro Max 256gb Blu Titanium
Купен од Нептун на 02.02.2024, користен со заштитно стакло и фотрола.
Се продава бидејќи сеуште не можам да се навикнам на Apple еко системот и не можам некои работи да си ги префрлам од Android.
Добивате и гратис полнач за Apple.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно