Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 14 Pro Max Deep Purple 128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Томислав

Practice makes perfect
7 февруари 2013
925
1.042
Томислав додаде нов оглас:

iPhone 14 Pro Max Deep Purple 128GB - 61.000 ден.

Продавам iPhone 14 Pro Max Deep Purple, без знаци на користење, од прв ден до денес во маска и screen protector на наго, нема ниту една грепка, ниту еднаш непаднат, ниту еднаш небил на сервис.
Купен од Нептун на 04.10.2022, што значи дека сега му истече гаранција. Има 93% battery health. Се продава поради upgrade на 15 Pro Max.
Гратис добивате 3 маски, може и уште некоја да најдам, оргинално lightning кабелче и уште едно braided 3td party одлично кабелче.

61000 денари.
071260688

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно