Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Iphone 14 Pro Max 128GB/256GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Zeddomazed

Intern
21 ноември 2016
2
8
Zeddomazed додаде нов оглас:

Iphone 14 Pro Max 128GB/256GB - 1 €

Се продаваат два Ајфона 14 Про Макс со интернационална гаранција 1 година од датум на активирање.
Едниот е со 128гб другиот 256гб, и двата се лилакова боја.
Форумска цена за 128 е 1450е, 256гб е 1599е.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно