Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPhone 13 Pro Gold и iPhone 13 Pro Sky Blue

Статус
Затворена за нови мислења.

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
174
166
Skopje
martinmax додаде нов оглас:

iPhone 13 Pro Gold и iPhone 13 Pro Sky Blue - 550 €

Се продаваат два iPhone 13 Pro од 128гб, едниот е боја Gold, другиот е боја Sky Blue. Телефоните се користени точно 2 години и се заменуваат поради замена со понов модел.
Не се отварани, поправани ни пак имале некаков дефект до сега, чувани се во заштитни маски и се во одлична состојба со минимални знаци на користење.
На iPhone 13 Pro Gold, battery health е 88% додека на iPhone 13 Pro Sky Blue е 86%.
Доаѓаат комплет со кутија и заштитни маски.

Слики од iPhone 13 Pro Gold...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.588
Мислења
965.661
Членови
34.962
Огласи
2.661
Најнов член
Nikolaking123
На врв Дно