• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Iphone 13 + iwatch series 7

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Iphone 13 + iwatch series 7 - 72.500 ден.

Продавам iphone 13 midnight 128GB користен од моја страна кој истиот е махимално зачуван без никакви знаци на користење.
Телефонот е купен од Сетек кој има гаранција до 12.12.2022.Со телефонот доаѓаат 7 заштитни маски од кои 4 се скроз нови некористени + 4 заштитни стакла за екранот и 2 за камерата.
Исто така со телефонот доаѓа 20W оригинален полнач кој е земен од Сетек заедно со телефонот.
Телефонот,полначот + сите маски и стакла доаѓаат во оригинално пакување.

Цената за телефонот + полнач...

Видете го целиот оглас...
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple Watch Series 7 41mm blue - 23 500 денари
Iphone 13 Midnight 128GB без полнач и маски/стакла - 46 000 денари

Iphone 13 Midnight 128GB со оригиналниот полнач + 13 заштитни маски + 7 заштитни стакла за екран + 2 за камерата - 48 500 денари
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 128GB- 46 000
Apple iphone 13 128GB + Apple 20w charger = 47000
Apple Watch Series 7 41mm - 23500
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 128GB- 45 500
Apple iphone 13 128GB + Apple 20w charger = 46 500
Apple Watch Series 7 41mm - 23500
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 128GB- 45 500
Apple iphone 13 128GB + Apple 20w charger = 46 500
Само Apple Watch Series 7 41mm - 23500
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 + apple charger 20w со гаранција до 12.12.2022 од сетек = 46000
Apple watch series 7 41mm blue со гаранција = 23000
FD7694F6-23A8-4DEF-8215-4B2920FBDB3C.jpeg 657F6012-E2CF-45AD-B49D-4B57BE12FACB.jpeg F2DCB7D7-BADD-43A4-9FF7-354A1F935639.jpeg 77FBB7CB-4348-441A-B4B2-03BBD574A933.jpeg
 
Последна промена:

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 + apple charger 20w со гаранција до 12.12.2022 = 45 000
Apple watch series 7 41mm blue со гаранција = 22 500

Крајни цени.
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple iphone 13 + apple charger 20w со гаранција до 12.12.2022 = 44 400
Apple watch series 7 41mm blue со гаранција = 21 900
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Обнова со слики во прилог:
289344622_2007203526148661_8690668636106230079_n.jpg 288912332_778505206845172_1956253340405861358_n.jpg 289556766_3094014237481907_7308449555828857467_n.jpg 289446290_426211016038286_3921702686455372076_n.jpg 288678458_995239554473361_345352646524896748_n.jpg 289364112_359382763004364_1560927977855648976_n.jpg 289010455_734737754613522_289139112522827255_n.jpg 289030542_1716922241979175_6003313130097512162_n.jpg
Телефонот е буквално како нов без никаков знак на користење.
Доаѓа во фул пакување со полнач оригинален Apple 20W.
Цена: 44000
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Iphone 13 со полначот - 43 000
iwatch series 7 41mm blue - 20 800

Контакт ПП.
 
Последна промена:

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Apple Watch 41mm Blue - Продаден.

Останува уште iphone 13 midnight 128GB + 20W Apple charger со гаранција до 12.12.2022 oд Сетек = 43500
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.677
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно