• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IPHONE 12 WHITE 64GB NEVERLOCK

 • Ја почнал/а темата BESKO
 • Време на почнување
 • Ја почнал/а темата
 • #1

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
193
252
Како што гласи насловот , се продава IPHONE 12 .
Користен од 15 Март . Има гаранција уште 10 месеци .
Без ниедна гребатинка.

За повише детали ,слободно контактирајте ме во ПП.

Цена со све Адаптер : 650 €
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
854,887
Членови
29,642
Најнов член
cut011983
На врв Дно