Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Iphone 12 pro max & Samsung Galaxy SEw

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
125
180
xbl9k додаде нов оглас:

Iphone 12 pro max & Samsung Galaxy SEw - Проценка

Здраво,

Барам проценка на овие два телефони, после проценка може на продажба.

Iphone 12 pro max

Донесен од германија, комплет со кутија и сметка, сменета батерија од моја страна, со естетски забелешки - види слики.

Телефонот има и тру тон и фејс ид, со 256 гб меморија.

Samsung Galaxy S22

Купен од телеком, максимално сочуван без видливи траги на користење, дуал сим работи на сите мрежи со 128 гб меморија.

Гаранција до декември 2023 од телеком.

Слики во прилог.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.360
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно