Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Iphone 12 Pro Max 256GB Silver

Статус
Затворена за нови мислења.

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Enis-Phantom додаде нов оглас:

Iphone 12 Pro Max 256GB Silver - 50.000 ден.

Се продава Ајфон 12 Про Макс 256ГБ купен пред 2 месеци со гаранција до 17.08.2023
Од прв ден е со стакло и маска нема буквално ни една грепка Silver
Слики ќе ставам покасно моментално немам со што да го сликам.
50000 денари

Видете го целиот оглас...
 

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Еве и неколку слики. И плус уште една силиконска прозирна маска
 

Атачменти

 • 5DF565F6-9C48-4F78-9CBA-F30C50ADD459.jpeg
  5DF565F6-9C48-4F78-9CBA-F30C50ADD459.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 82
 • 96D26896-778C-4ED3-962B-B2F689B50862.jpeg
  96D26896-778C-4ED3-962B-B2F689B50862.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 83
 • 9A66543C-B8C0-4162-A0F7-E37FAED92182.jpeg
  9A66543C-B8C0-4162-A0F7-E37FAED92182.jpeg
  1,5 MB · Прегледи: 82
 • 98714ADB-9251-4FF3-88C5-41546E6AE451.jpeg
  98714ADB-9251-4FF3-88C5-41546E6AE451.jpeg
  964,6 KB · Прегледи: 76
 • 8B2FD28F-D19C-4F78-BA8B-38A194028221.jpeg
  8B2FD28F-D19C-4F78-BA8B-38A194028221.jpeg
  1,6 MB · Прегледи: 77
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.840
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно