Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Iphone 12 Pro Max 128 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Enis-Phantom додаде нов оглас:

Iphone 12 Pro Max 128 GB - 44.000 ден.

Се продава одлично сочуван Ајфон 12 Про Макс од прв ден со фолии без буквално никаква грепка во физичка состојба како нов.
Купен од Телеком со валидна гаранција до 17.Октомври.2022
Батерија држи како првиот ден 99% здравје.

Видете го целиот оглас...
 

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Заборавив да напоменам дека со него си доаѓа и кутијата, кабелот и се разбира писмената гаранција од телњком
Мислењето е автоматски споено:

Телеком
 

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Продаден надвор од форум.
Може клуч
Воедно и јавно извинување до @deni.mitev со кој имавме договор да го земе меѓутоа поради виша сила (фамилија) морав да го дадам на друг.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно