Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 12 Pro Max 128/256GB и 11 pro

Статус
Затворена за нови мислења.

Zeddomazed

Intern
21 ноември 2016
2
8
Zeddomazed додаде нов оглас:

iPhone 12 Pro Max 128/256GB и 11 pro - 1 ден.

се продаваат:

iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue со battery health 88% и преостсната AppleCare гаранција. Телефонот има ситни гребки (кондиција 8.5/10)

iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue Neverlock со battery health 88% и преостсната AppleCare гаранција. Телефонот има ситни козметички замерки (кондиција 8.5/10) од УСА. Цена 650€

iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite Neverlock со battery health 86%. Телефонот има ситни козметички замерки (кондиција 9/10), од УСА. Цена 690€

iPhone 11 Pro...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.358
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно