Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue

Статус
Затворена за нови мислења.

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue - Проценка

Здраво,

Ми треба проценка на iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue.

Купен е од iStyle на 04.10.2021 (не е под гаранција), во перфектна состојба, користен во футрола и со screen protector од моментот кога е купен.

Со него доаѓаат и 4 футроли, доаѓа во кутија со никога не користени слушалки.

Battery health: 92%

Ќе ставам слики подоцна, во моментов немам со што да го сликам, меѓутоа изгледа како нов телефон од кутија.

Погледнете го атачментот 120665
[ATTACH type="full"...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.175
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно