• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено iPhone 12 Black 64GB

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #2

mkextremer

Practice makes perfect
4 февруари 2014
1,165
1,012
Продаден надвор од форум, може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,656
Мислења
829,849
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно