Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Iphone 12 64G

Статус
Затворена за нови мислења.

NightfurY

Gaining Experience
16 февруари 2018
246
418
Kрушево абер пристигна !
NightfurY додаде нов оглас:

Iphone 12 64G - 300 €

Kako што и гласи самиот наслов се продава iphone12 64G , телефонот е купен од Англија од ејпл сторе како поклон .
Телефонот е користен од девојка 2г , моменталната состојба на батеријата е 88% (животен век или како и да иде тоа) , без никаква гребнатинка на него или оштетување .
Телефонот доаѓа со оригинална кутија кабел (без адаптер) и сите брошурки во него што ги има во кутијата .

Видете го целиот оглас...
 

idzek

Intern
21 ноември 2019
14
21
Во мобеликс има експонати на 12 про 128гб за 400 евра.

2 гофини користен ајфон 12 што не е ни про верзијата не мислам дека лесно ќе го продадеш за таа цена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно