Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPhone 12 128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

blackfen1

Gaining Experience
16 јануари 2018
73
92
blackfen1 додаде нов оглас:

iPhone 12 128GB - 520 €

Продавам добро сочуван iPhone 12 128gb во зелена боја. Го продавам бидејќи земав iPhone 13. Телефонот е земен од iStyle на 15ти Јануари 2021, и има уште 87% battery health. Нема големи траги од користење, освен една гребнатина на десната страна. Носен со фолија / маска, и никогаш не сервисиран.

Телефонот доаѓа со кутија и се што има во неа, 1 екстра screen protector и 4 маски.

Цена: €‎520

071362623

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно