Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Iphone 11 pro max

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
131
188
xbl9k додаде нов оглас:

Iphone 11 pro max - 280 €

Здраво,

Продавам iphone 11 Pro Max.

Прилично зачуван користен со маска и стаклена фолија.

Напомена : Скршена е заштитната стаклена фолија на сликите.

Меморија 256gb
True tone има
Face ID работи
Батерија 82%


Доаѓа телефонот со кутијата и маска.

Цена 280eu

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.893
14.656
youtu.be
Форумската цена повисока за разлика од тоа што си го продал надвор од форум.
 

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
131
188
Форумската цена повисока за разлика од тоа што си го продал надвор од форум.
Доколку имаше заинтересирани и да прашаа за пониска цена, последната цена ќе беше 250 евра. Пишаната цена е за да имам простор да намалам во иднина. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.120
Мислења
975.003
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно