• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Iphone 11 Pro Max 64GB Midnight Green

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
174
103
Куманово
Продавам Iphone 11 Pro Max 64GB Midnight Green купен од Телеком пред 1 година (не е заклучен). Гаранцијата истече во Јули.
Full pack со кутија, полнач, слушалки (некористени).
Телефонот е без гребка со заштитно 5D стакло и обична силиконска футрола (мислам дека имав уште некоја футрола, давам гратис се).
Слики малку подоцна.

Цена - 650е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,915
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно