1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Iphone 11 Pro Max 64 Gb 48.000 ден

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Иванчо, 2 Јуни 2020.

 1. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Телефонот е земен во април од Мобиком Битола фул паковање, има една година гаранција. Телефонот е нов, од прв ден стакло и футрола. Н О В.
  Р-сим,
  заклучен т-мобиле уса
  64гб
  Маслинесто зелена боја.
  Вчера го инсталирав најновиот апдејт.
  Слики доколку сака некој ќе ставам. Потенцирам тел е како од продавница.
  ЦенА 48.000 денари
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Sliki
  --- Споени мислења, 5 Јуни 2020 ---
  Moze zamena za Pixel 4/ S20/
   

  Прикачени датотеки:

 3. deni.mitev

  deni.mitev
  Gaining Experience

  681
  349
  7 oктомври 2014
  Зошто т мобиле уса ?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Од Америка на Мобиком им е донесен, тие гарантираат со една година гаранција
   
 5. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
 6. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
 7. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
 8. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  341
  444
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Може замена за самсунг с20 плус
   
Слични теми
 1. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,465
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  787
 3. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
 4. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,118
 5. stejcho
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  706
Вчитување...

Сподели

Вчитување...