• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iPhone 11 Pro 64GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,362
4,514
Продавам ајфон 11 про, 64гб. Неверлок модел. Гаранција нема.
Состојба 9/10, без гребнатинки и слично.
Оди со оригинален полнач и бела маска.


Цена : 660 евра, Без замени.

Sent from my Samsung S20 FE
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
849,287
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно