Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPhone 11 Black 64 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
392
836
Aerodrom
SpiritBond додаде нов оглас:

iPhone 11 Black 64 GB - Проценка

Здраво, ако може проценка на црн iPhone 11 64 gb купен почеток на 2020. Козметички е зачуван максимално освен со една точка на рамката(види слика), користен со screen protector од прв ден. Следува со неколку маски. Battery health e 82%.

Видете го целиот оглас...
 

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
392
836
Aerodrom
Еве ѓи и маските прикачени, сум имал и резервно заштитно стакло од dbrand.
 

Атачменти

 • DE33254B-6704-4FD4-B3E3-01B5877C3D1D.jpeg
  DE33254B-6704-4FD4-B3E3-01B5877C3D1D.jpeg
  2,1 MB · Прегледи: 74
 • 7803B4B3-6E2E-4A32-840F-07CBA98B92A6.jpeg
  7803B4B3-6E2E-4A32-840F-07CBA98B92A6.jpeg
  2,7 MB · Прегледи: 75
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно