Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPhone 11 64 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

BigBull

Gaining Experience
20 март 2013
59
85
BigBull додаде нов оглас:

iPhone 11 64 GB - 350 €

Се продава максимално зачуван iPhone 11 64 GB.
Користен 2 години и истиот е без физички траги на користење.
Купен е нов од Ледиком и уште од првата минута од отварање е користен со заштитно стакло и маска.
Се функционира перфектно вклучувајќи Face ID и True Tone.
Батерија:84%

Погледнете го атачментот 118814Погледнете го атачментот 118815Погледнете го атачментот 118816Погледнете го атачментот 118817Погледнете го атачментот 118818Погледнете го атачментот 118819[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно