Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎

Статус
Затворена за нови мислења.

vladealfagv

Gaining Experience
31 јануари 2016
130
125
Гостивар
www.zagreota.com
vladealfagv's setup  
Processor & Cooler
2.3 GHz Intel Core i9
Storage
512GB SSD
RAM
16GB of 2400MHz DDR4 onboard memory
Video card
Intel UHD Graphics 630 and AMD Radeon Pro Vega 20
OS
Mac OS
vladealfagv додаде нов оглас:

iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎ - 420 €

Се продава iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎, погоден за конзумирање на различна содржина и видеа, играње на игри, работа и сликање.
Уредот има козметички гребаници од нормално користење, може да се види на сликите.
Со него доаѓа гратис оригинал тастатура [Smart Keyboard Folio for iPad Pro 11-inch] од Apple без тракпад.

Повеќе податоци и фотографии во прилог:
IPAD PRO,11,CELL,ROW,64GB,GRAY

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.832
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно