• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iPad Mini 2nd gen 32GB

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
63
69
Продавам Apple iPad mini втора генерација, 32GB.
Купен од USA, единствен сопственик, плус имам и маска.

Единствена минимална забелешка е тоа што има мала дисколорација (затемнување од десната страна долж екранот) која што не смета при работа.

Цена 4000 денари.

IMG_1867.JPG
IMG_1868.JPG
IMG_1866.JPG
IMG_1870.jpgИспратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно