Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено iPad Air 2019 + Apple Pencil

Статус
Затворена за нови мислења.

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
392
835
Aerodrom
SpiritBond додаде нов оглас:

iPad Air 2019 + Apple Pencil - 350 €

Продавам перфектно сочуван iPad Air 2019 10.5 64 GB Space Gray користен со заштитно стакло и маска од прв ден, заедно со Apple Pencil, без физички оштетувања/гребаници.
Локација Скопје, пишете ми ПП за повеќе инфо, без замени.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.228
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно