Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ipad A1219. дали постои можност за повторно користење

Pyropwnage

Intern
28 август 2012
198
39
Штип
здраво имам Ipad 1, добро зачуван и некористен мнооогу долго време батеријата исто добро држи, дали може со некаков апдејт да се инсталира hrome , ytube
 

ekonomist

On your way to fame
17 јуни 2008
1.215
652
здраво имам Ipad 1, добро зачуван и некористен мнооогу долго време батеријата исто добро држи, дали може со некаков апдејт да се инсталира hrome , ytube
Имам стар iPad 3, не вреди да се замараш, реално неупотреблив е таблетот.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.551
1.666
здраво имам Ipad 1, добро зачуван и некористен мнооогу долго време батеријата исто добро држи, дали може со некаков апдејт да се инсталира hrome , ytube
Употреби го како дигитална рамка за слики.
Наполни го со слики по твој избор, и нека си вртат постојано.
Само давам идеја за што би го користел, ако еве навистина не можи да се апдејтува.

Испратено од телефоно.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.092
Мислења
974.341
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно