Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ipad 9th Gen (64gb, space gray)

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
1.095
703
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Антониј.К додаде нов оглас:

Ipad 9th Gen (64gb, space gray) - 17.000 ден.

На продажба Ipad 9th gen - 64gb, space gray.
Купен од Анхоч, 01.02.2023 и преостана гаранција уште еден месец.

Замислата со овој ipad беше да го користам на работа, ама не ми е практичен.
За скоро година користење има 50 циклуси на батерија. Скоро и да не е користен воопшто месециве.
Доаѓа со кутија, уредна документација како и полнач и кабел кои не се воопшто користени.
Имам и две футроли за него.

Цена: 17.000 денари.
Фиксно.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.502
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно