• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IP logs na yahoo

  • Ја почнал/а темата
  • #1

siki

Intern
16 февруари 2008
3
0
Zdravo na site,super vi e forumov!
Imam prasanje u vrska so yahoo mail.Kaj da gi proveram site IP adresi koi se imaat logirano na nekoj mail ( na mojot t.e. :lut2: ) ? Pretpostavuvam deka na serverot se cuvaat tie podatoci i moze da se vidi. Tnx a lot.
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Да пробаш да им пратеш е-маил на некој од подршката на Yahoo! ?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

siki

Intern
16 февруари 2008
3
0
pa moze...ali ipak mislev sama da proveram. Imas nekoja ideja? :)
 

markomk

Intern
28 мај 2008
52
0
Logs samo ak im vlezis na serverite i da potrosis 100 god. od tvojot zivot za da gi najdis hhh. inace nema da gubet vreme so tvojt email sigurno imaat popametna rabota sorry vaka :p
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,923
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно