• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IP адреси по држави

  • Ја почнал/а темата
  • #3

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Оваа листа е малце преголема за обработка, мислев нешто како по блогови дали има во смисла 10.1.1.1 - 50.1.1.1 Македонија и слично
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,468
Мислења
845,090
Членови
29,289
Најнов член
Dzakovm
На врв Дно