1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Iomega Zip drive

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од JasSum, 10 Септември 2019.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,777
  1,890
  8 Мај 2007
  Машко
  Да не му се наоѓа на некого ова по дома?
  Ми треба читач да прочитам една „дискета“.
   
  На b.a му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,698
 2. Fiasco
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,395
 3. PilGriM
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,062
 4. StalkeR
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  839
 5. Mile Kitic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  219
Вчитување...

Сподели

Вчитување...