Inversion Table - Teeter

Costigan_Jr

Unstoppable
5 јули 2013
2,873
3,950
Дали некој знае од каде може да се набави инверзна клупа(на наш јазик така би му дошло).
Барам стриктно Teeter, некој модел, дали 560 или 960/970, не е игра многу улога.

https://www.amazon.com/Teeter-EP-96...=1505844334&sr=1-2&keywords=Teeter+EP-960+Ltd

Иако делува како темата да не е за IT форум, ако се замислете подбро...на право место е :)
 

Costigan_Jr

Unstoppable
5 јули 2013
2,873
3,950
Eден одговор на моето прашање е Amazon.de. (едит- не испорачувале сите продавачи...)
Аmazon.com не испорачува во Македонија. (eдит- барем не овој производ)

Некој во Македонија да ги продава овие помагала? Ако има такви споделете, ако не - бидете здрави и живи ;)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,506
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно