• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Internet people!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,290
1,984
www.iwmnetwork.com
[ame="http://youtube.com/watch?v=2pPCkhYMQgY"]YouTube - Internet People! - The Meth Minute 39[/ame]

Koj gi ima prateno trendovite i sluchuvanjata na globalnata mrezha vo poslednite 2 godini, ova klipche kje mu dojde navistina humoristichno. :)
 

MushRoom

Intern
2 октомври 2007
41
1
Ааааа има и постари од 2 години.. I Kiss You ликот :LOL: датира уште од '99
:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
846,892
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно