1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Интернет Партија на Македонија (ИП)

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од IT Boss, 16 ноември 2010.

 1. IT Boss

  IT Boss
  Intern

  194
  15
  2 Јуни 2010
 2. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,798
  75
  7 Април 2007
  Интересно.Бар нема да биде бламирање како останативе партии што ги имаме.Ќе биде од корист:)
   
 3. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Со надеж дека ако сега не се производ на некоја партија, да не станат понатаму милениче :)
   
 4. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010

Сподели

Вчитување...