• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Internet na Cabletel

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Dali vredi da se stavi internet od cabletel (poradi toa sto i nemam opcija od pocetok na oktomvri), ili e premnogu nestabilen, pa i vsusnost kako da nemas internet e, ako sakate so konkreten odgovor! pozdrav
 

Dr.Loop

Intern
21 април 2007
36
0
Серверите за интерна комуникација ке си бркаат работа, но за интернет конекцијата ке треба поголем бендвит, кај повекето провајдери ова е и главен проблем.
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
Серверите за интерна комуникација ке си бркаат работа, но за интернет конекцијата ке треба поголем бендвит, кај повекето провајдери ова е и главен проблем.
problemot e vo nivnata mreza, ne do konekcijata
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно