• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Internet cafe

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefanitaly

Intern
3 јули 2008
1
0
Zdravo. Mi treba pomoz od clenovite na IT.com.mk. Mi trebaat internet cafe-a niz skopje. Pa bi gi zamolis site sto znaat neka pisat. Znaci da se napise imeto na internet cafeto i lokacijata.

Blagodaram.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно