• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

интересни клипови од youtube

  • Ја почнал/а темата
  • #1

ajvar

Intern
19 август 2008
303
6
Постирајте некои интересни и комични клипови од youtube што некогаш сте ги гледале
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-e8eNA-KnOY[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=4QAlt4Sfl7Q[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=1yqVD0swvWU&feature=related[/ame]
aj ponatamu i nekoi drugi klipcinja...
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
А жанрови да пишувавте или пак мало објаснување.:)
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,276
28,574
kalco.ru
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=OBUCWqNfiMQ[/ame]

Ова ми е најдоброто клипче што сум го гледал...кога и да го гледам се газам од смеење
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=1Cm1r3d2Qw4[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=0MD6Cx0qzRA[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,651
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно