Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Интересни и ефтини делови (компоненти) за комјутери во Македонија

thrw

Gaining Experience
3 декември 2021
557
436
Тешко да најдеш реални попусти на добриот хардвер во попустни сезони. Ама ај ќе надгледувам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно