1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Интересна SSD Samsung PRO 512GB Понуда

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од wolverine, 26 Април 2016.

 1. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  793
  679
  27 Јуни 2012
  Случајно налетав на линков, решив да го споделам со вас.
   
  На Antonio Vasilevski му/ѝ се допаѓа ова.
 2. blackelf

  blackelf
  On your way to fame

  599
  501
  14 Декември 2013
  Машко
  Ако има некој што ќе порача, нека порача едно за мене !!
  Пари ќе му дадам!
   
 3. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,839
  3,951
  5 Јули 2013
  1.PNG

  Дали некој се обиде да купи ?
   
  На Luidgi и wolverine им се допаѓа ова.
 4. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  889
  1,435
  12 Септември 2013
  Машко
  Последните фидбеци на продавачот се уште поинтересни.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 5. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,087
  3,215
  2 Септември 2012
  Машко
  Да не ти испрати празна кутија само ? :D
   
 6. blackelf

  blackelf
  On your way to fame

  599
  501
  14 Декември 2013
  Машко
  RIP plans with the 512GB SSD.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 7. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  793
  679
  27 Јуни 2012
  не сум купил, потшо чудно ми е, незнам што е работата :/ можеби и некоја заебанција е
   
 8. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,087
  3,215
  2 Септември 2012
  Машко
  Премногу е добра понудава да би била реална. :eek:
   
  На Oktar и blackelf им се допаѓа ова.
 9. krema

  krema
  Professor

  10,633
  10,218
  24 Јуни 2009
  Машко
  Внатре во дискот сигурно има огромни мутери и шрафови за да добие на тежина:D
   
  DennyMK, RagingDemon и на igor_igor им се допаѓа ова.
 10. filipkir

  filipkir
  Practice makes perfect

  1,065
  1,375
  17 Јуни 2009
  Машко
  Очигледно е дека типот што ги продава ССД-ата е фејкер :)
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,759
  7,207
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
 12. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
  Ценава е одлична, како за кутија од самсунг ссд :D
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 13. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
 14. blackelf

  blackelf
  On your way to fame

  599
  501
  14 Декември 2013
  Машко
  Викате вака-така. А што ако е добар момаков? Има само 4 лош фидбек што е можно да е од хејтери.
   
 15. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,087
  3,215
  2 Септември 2012
  Машко
  Ма јок , не верувам во чуда. :p
   
  На DennyMK му/ѝ се допаѓа ова.
 16. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  793
  679
  27 Јуни 2012
 17. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,759
  7,207
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Нејчит :D

  [​IMG]

  Дур се свртев по картици ова она, отиде возот :D

  [​IMG]
   
  DennyMK, masterwu и на STEFF им се допаѓа ова.
 18. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  560
  391
  11 Февруари 2016
  Машко
  Гах, картичката ми е шворц, иначе ќе нарачав. Во најлош случај, Buyer Protection ќе ги врати парите :)
   
  На STEFF му/ѝ се допаѓа ова.
 19. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,742
  5,707
  7 oктомври 2011
  kalfa
  основно правило на ибеј, ако цена на некој продукт варира повеќе од 20% од другите најдобро не отварајте губите и време и пари
   
  goce03, bxxxn, Arabian и на уште 1 им се допаѓа ова.
 20. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
  Си реков ќе има луда зделка в2 али неќело да биде :oh:
   
  goce03, Daniel86 и на igor_igor им се допаѓа ова.
 21. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,087
  3,215
  2 Септември 2012
  Машко
  Да беше така одма ќе нарачав 3 комада, ама тешко се наоѓаат луди зделки.:crazy:
   
  На STEFF и Daniel86 им се допаѓа ова.
 22. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,681
  14,245
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  A таман отворив пејпол акаунт за да ја аднам мастер голд картицата и да испазарм едно 20-30 комада...
   
 23. Delta111

  Delta111
  Gaining Experience

  112
  115
  23 Мај 2010
  Имаше минатата недела феноменална цена за Crucial MX100 ама не ми се ризикуваше пошто ептен личеше невозможно 40 USD за 500 GB за нов диск. До вечер го тргнаа со сите понуди (очигледен фејк).
   
 24. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,519
  1,174
  8 Декември 2009
 25. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,519
  1,174
  8 Декември 2009

Сподели

Вчитување...