• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

interesna serija

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
ima 19 serii, traat odprilika od 6 do 8 minuti.

serijata ima dobra storija ( ne ja svativ bas naj naj ), tipka ima malo dete, koe e zemeno od strana na nekoi luge koi ja ucenuvaat da vlaga vo kompjuterski sistemi i red drugi raboti, za da moze da si ja vrati svojata kerka.....

poglednete gi videata, besplatni se. tuka

na stranava ja ima samo vtora sezona, neznam zaso ne ja staile i prvata ali ke se potrudam da ja pobaram pa ke pisam link.
 

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
besplatna e serijava ili ne?

i ako e besplatna kazi konkreten link od kaj moze da se simne
Episodes/Boxsets The IT Crowd S01 DVDRip XviD-m00tv
2006-11-16 01:33:46
Download

1.42 GB 1,057
times 43 5

ja ima na torrent site ova e cela prva sezona 1.42 gb e
a za link :) e toa i da ti daam gjabe e private tracker e ako imas account na torrentleech tamu ja ima ili nekoj poznanik da ti zavrsi rabota
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Мене не ми е јасно, постојат две верзии на IT Crowd. Симнав торент од една ама не сум сигурен дека е таа. Јас ја имам англиската верзија, таа што ја има по торент страниве, ама изгледа добрата е таа за која збори taranenik. Колку да не се зезнете. Еве линк на имдб, изгледа таа 2007 е интересната.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,661
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно