• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Intel® Chip Chat

  • Ја почнал/а темата
  • #10

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
drugar pa so sakas ti neznam... linkot te nosi do sajtot so epizodite.. si kliknuvas na koja sakas i gledas... neznam so sakas ti, autoplay da ne treba za tebe
 

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
ne be toa, ogranicen mi e internetot i nemam uste mnogu za siminjanje, baska mnogu me krade orovajderov pa mislev da prasam
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,595
Мислења
824,246
Членови
28,088
Најнов член
JonTurk
На врв Дно