1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Intel Pentium G3220 / G3250

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 23 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  808
  643
  5 Јули 2011
  G3220 - 700 денари
  G3250 - 800 денари
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  808
  643
  5 Јули 2011
  G3220 - 600 денари
  G3250 - 700 денари
  или двата за 1000
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  808
  643
  5 Јули 2011
  Двата за 600
   
Слични теми
 1. Vlad944
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  392
 2. Вајкинг
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  525
 3. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  473
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  364
 5. Lazarko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  533
Вчитување...

Сподели

Вчитување...