1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Intel Pentium G2120 Ivy Bridge Dual-Core 3.1 GHz LGA 1155

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од olikomerc, 26 Април 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
  Изменето од модератор: 24 Август 2017
  На own4me му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
  Bump

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
  Резервирано.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
  Се враќа на продажба, нова цена 1500 денари.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 10. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 11. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 12. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 13. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 14. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 15. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 16. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
  Може и замена со моја доплата за некој i3
   
 17. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко
 18. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,562
  3,473
  11 Декември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...