1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Intel Pentium G2020 Dual-Core 2.9 GHz сокет 1155

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од olikomerc, 27 Јуни 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 2. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
  ^

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
  1300
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,546
  3,459
  11 Декември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...