Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

intel pc

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
258
757
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

intel pc - 46.500 ден.

Продавам солидна конфигурација со или без графичка, составена од:
Mb - asrock z370 taichi
Cpu - i7 8700k +
Cooler be quiet pure rock 2 black - novo
Ram - 2x8 HyperX Predator rgb 3200mhz
ram 2x8 kingston 2666 mhz
Nvme kingston 1tb novo 36 meseci garancija
hdd 2tb wd
PSU 700W Cooler master
case - nzxt h510 - novo
GPU RTX 3070 8gb palit gamerock
Карго не прајќам, освен на ваша одговорност.
070- 821-333 - подетални информации за цена посебно со или без графичка

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.600
Членови
35.322
Огласи
2.920
Најнов член
pupszio
На врв Дно