• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Intel i5 8400 Box

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
Го продавам цпу то од наслов, со гаранција до 09.12.2021 година.
Користен за дота, фотошоп и офис. Користен со NZXT Z63, на температури под 60 C.

Цена : 8.000 денари.

Sent from my Samsung S20 FE
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
Нагоре!
7.799 денари.

Sent from my Samsung S20 FE
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
7.299 денари

Sent from my Samsung S20 FE
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
Резервација.

Sent from my Samsung S20 FE
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,128
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно