1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Intel i5 3300

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan_off, 25 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  345
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Проценка па ќе оди на продажба.
  Intel i5 3300 LGA1155
  Изваден од систем пред 1 недела, без кулер.
   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,369
  3,694
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  2000.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,807
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко
 4. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  345
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Продадено, може клуч
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...