1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Intel Core i5 8500

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 1 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  Се продава процесорот од насловот, половен без писмена гаранција.
  8500 денари
   
  На tupacan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  7500
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. PilGriM
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  619
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,028
 3. c0mrade

  Проценка Intel Core i7 4770K

  c0mrade, 2 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  748
 4. CyberTm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  525
 5. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  610
Вчитување...

Сподели

Вчитување...