1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Intel Core I5 4670K 3.4 GHZ

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од goranzoran, 15 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,841
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,600
  4,533
  23 Јуни 2015
  Машко
  5000
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,155
  8,531
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  4000 макс
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,209
  13,065
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,841
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
 6. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,841
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
 7. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,841
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  Намалување
  4500
   
  На Gjurc1n0t и gOJDO им се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,841
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...