1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Instant articles

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од Scofield, 14 Септември 2019.

 1. Scofield

  Scofield
  Intern

  40
  30
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Имам веб-сајт со македонска содржина. Барам совет:
  1.Дали е паметно да направам facebook instant articles?
  2.Колку е заработката?
  3.Што треба да направам за да може да функционира ia?
  .
  .
  .
  Било каков совет или искуство е добредојдено.

  Испратено од SM-N9005 преку IT.mk форум апликација
   
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,435
  874
  12 Април 2017
  Машко
  Еве прво прочитај овде: Homepage
   
  На Scofield му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Scofield

  Scofield
  Intern

  40
  30
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Го имам прочитано 3 пати. И не ми ги одговара моите прашања. Сепак фала.

  Испратено од SM-N9005 преку IT.mk форум апликација
   
 4. DynamicMK

  DynamicMK
  Gaining Experience

  1,624
  168
  11 Април 2007
  Машко
  Веќе не прифаќаат македонски страници.
   
 5. Scofield

  Scofield
  Intern

  40
  30
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Ја знаеш причината?
   
 6. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  398
  193
  20 Април 2008
  Машко
  "Јас сум od Титов Велес" 2016
   
 7. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,286
  899
  8 Мај 2010
  Машко
  Оди со српските Platforma za Nativno oglašavanje - Native Media плус ќе можеш да си пробаш и други видови реклами, не се ослонувај само на ИА. Патем уште има можност за Македонија ама компликовано.
   
  На Scofield му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...